Briose capacite
Postat de andaoana in Prajituri 4 Feb 2014 | 5089 vizualizari
Briose cu cacao si crema de branza ideale pentru copii dar si pentru adulti :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (37)
la 04.02.2014, 10:37
minunate



la 04.02.2014, 10:38
eram curioasa cum le-ai "capacit"
)))
bune rau 
la 04.02.2014, 10:40
Mi-a atras curiozitatea ''capaceala''...ca eu stiu ca-i un termen folosit de apicultori..
la 04.02.2014, 10:41
le-am pus capacu
la 04.02.2014, 10:43
foarte interesant si dragut
la 04.02.2014, 10:48

ce-mi plac briosele!
la 04.02.2014, 11:02
yamy ce bune!


la 04.02.2014, 11:05
si frumoase si gustoase
la 04.02.2014, 11:13
Vreau si eu vreo doua la cafea
la 04.02.2014, 11:18
ce faine sunnnt yamiiii
la 04.02.2014, 11:19
va multumesc pentru aprecieri
la 04.02.2014, 11:19
Mena cu mare drag te servesc
si dau si ea cafeau
la 04.02.2014, 11:57

o briosa as servi si eu
COMENTEAZA