Briose cu branza de vaciPostat de gaby_d in Dulciuri Intr-o seara, la 8 juma, zice danut : vreau briose! si-l intreb: acu'? el zice, da! asa ca la 9 juma scoteam din cuptor briose:))) simplu, rapid, delicios. Inapoi la reteta |
)
si eu aseara pe la 21 facea-m briose
e drept ca fara branza
dar tot briose sunt

))

)))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|