Briose cu capsuniPostat de mitinita in Prajituri Sa aveti ceva la cafeaua de dimineata sau la ceai... Inapoi la reteta |
langa cafea
bune, bune...
eu de o saptamana numai retete cu capsuni am vazut pe aici...si mi s-a facut
am mai patit-o eu cu amandina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|