Briose cu ciocolataPostat de RuxyRux in Prajituri Le iubesc, stiti si voi cum e cand faci cate o pasiune...iar ciocolata pentru mine intrece orice imaginatie :) Inapoi la reteta |
simpatica foc
multumesc!
si le ador cand crapa usor la copt! 

rapid de lucrat si mai ales delicioase
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|