Briose vesele
Postat de Maria68 in Dulciuri 7 Apr 2012 | 4465 vizualizari
A inceput ca o joaca. Am vrut sa pregatesc niste briose simple, dar Andrada cu prietene ei Andreea, au insistat sa coloreze briosele, un antrenament in pregatirea pentru sarbatorile care urmeaza!
Este o reteta de briose simpla dar foarte pufoase si gustoase:)!!!!!!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 07.04.2012, 20:53
tare gragalase sunt!
la 07.04.2012, 20:58
tare frumoase!
la 07.04.2012, 21:01
Multumim frumos
Talentul artistic al fiicei mele Andrada...!!!!!
la 07.04.2012, 21:04
Ce mult imi placc cum le-ai aranjat
la 07.04.2012, 21:49
ce frumoase sunt!arata super
la 07.04.2012, 22:10
ce bine arata
la 07.04.2012, 22:13
Rocsi, meritul este al Andradei!
la 07.04.2012, 22:14
Gurita,
Ina,
Angyb, multumim
la 07.04.2012, 22:18
ce dragute sunt
la 07.04.2012, 23:04
tare frumos sunt decorate briosele, felicitari pentru fete
la 07.04.2012, 23:25
Chiar vesele si delicioase...imi plac mult!
la 07.04.2012, 23:36
superbe


felicitari Maria si fetelor pentru talentul lor
la 07.04.2012, 23:50
Ce frumoase sunttttt
COMENTEAZA