BruschetePostat de madi_marin in Aperitive / Garnituri Imi plac foarte mult , dar pana acum nu le+am pregatit. Inapoi la reteta |
vreau!
cand mergeam la munte....dimineata imi comandam intotdeauna bruschete si ceai.....imi placeau la nebunie .....

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|