BruschetePostat de madi_marin in Aperitive / Garnituri Imi plac foarte mult , dar pana acum nu le+am pregatit. Inapoi la reteta |


am tot vazut retete dar nici eu nu am facut niciodata
si asa mi-a venit ideea, ca altfel poate ca nu as fi facut, nu stiu de ce ca doar imi plac foarte mult si sunt si foarte usor de facut.....
de lene cred....



Hmmmm, ce bune !





Madi sunt foarte bune , eu stropesc felia de paine prajita si cu lamaie , e mic-dejunul meu preferat in zilele de post alaturi de o cana de ceai cald .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|