Bruschete

Postat de madi_marin in Aperitive / Garnituri
12 Oct 2010 | 8149 vizualizari

Imi plac foarte mult , dar pana acum nu le+am pregatit.

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 12.10.2010, 20:06
am tot vazut retete dar nici eu nu am facut niciodata
la 12.10.2010, 20:10
Nici eu!
la 12.10.2010, 20:20
m-a sunat o prietena si mi-a spus ca a vrut sa faca bruschete si a cautat sa vada daca am postat vreo reteta..... si asa mi-a venit ideea, ca altfel poate ca nu as fi facut, nu stiu de ce ca doar imi plac foarte mult si sunt si foarte usor de facut..... de lene cred....
la 12.10.2010, 20:34
buuuuuuuuuune.................
la 12.10.2010, 20:35
una bruscheta mie te rog
la 12.10.2010, 20:36
medi, rocsi....cate una de fiecare.....
la 12.10.2010, 20:40
Hmmmm, ce bune !
la 12.10.2010, 20:48
mmmmmmm ce gustos
la 12.10.2010, 21:35
bune, bune
la 12.10.2010, 23:22
la tara , asa mancau copiii prin curte, doar ca bunica nu le spunea ''bruschete''!
la 12.10.2010, 23:24
bune tare imi plac si mie atre mult 5f
la 13.10.2010, 00:41
la 13.10.2010, 08:34
Si eu vreau
la 13.10.2010, 10:58
fetele...ma bucur ca va plac....si multumesc pentru furculite....
la 13.10.2010, 11:37
Madi sunt foarte bune , eu stropesc felia de paine prajita si cu lamaie , e mic-dejunul meu preferat in zilele de post alaturi de o cana de ceai cald .

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or