Budinca de orez cu ricotta
Postat de divainbucatarie in Dulciuri 10 Noi 2010 | 15153 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 10.11.2010, 22:25
Prima,ce bine arata



la 10.11.2010, 22:40

la 10.11.2010, 23:09


ce buna tre' sa fie!


la 10.11.2010, 23:09
ricotta asta e braza de vaci sau se poate inlocui cu ea???arata super5f
la 11.11.2010, 07:55
Neatza! Fain mai arata!
la 11.11.2010, 09:29
ce frumos arata 


la 11.11.2010, 10:36
Va multumesc!! Kamy poti inlocui cred ricotta cu branza de vaci, doar ca ricotta are textura mai fina. Eu de cand am descoperit-o o folosesc mereu.
la 11.11.2010, 10:40
fain..park e un tort
la 11.11.2010, 10:53
Super
....5 furculite
mi-e pofta o sa fac si eu.
la 11.11.2010, 10:53
5 furculite!
la 11.11.2010, 11:05
foarte interesanta retetea, o voi incerca si eu!
la 11.11.2010, 12:27
Va multumesc!!!
la 11.11.2010, 18:08
super ,eu am facut cu banza si cu cioco ,dar nu am apucat sa postez inca
super vreau 



la 11.11.2010, 19:31
Cu mare placere Nadina!
la 11.11.2010, 21:48
imi place cum arata, dar e cam mica portioara !
COMENTEAZA