Budincă de Panettone

Postat de florian in Dulciuri
30 Noi 2010 | 12759 vizualizari

Dacă vreţi să aveţi un miros teribil în casă...faceţi trebuşoara asta!

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 30.11.2010, 09:18
am mancat ceva asemanator in franta la o cabana , facuta reteta de niste englezi tare bun
la 30.11.2010, 09:38
Merge cu mirosul iernii şi al zăpezii!
la 30.11.2010, 10:17
la 30.11.2010, 10:19
bunnnnnnnnnn
la 30.11.2010, 10:25
si noi facem ceva asemanator si e f bun
la 30.11.2010, 10:49
cred si eu k este delicios...
la 30.11.2010, 11:30
Viata frumoasa!!!!!!
la 30.11.2010, 11:31
Ce buna trebuie sa fie
la 30.11.2010, 11:59
si eu fac...dar cu cozonac simplu ...de-al nostru ...e mai ieftin 5f
la 30.11.2010, 12:02
la 30.11.2010, 12:05
dada, mami meu facea, cu cozonac facut de ea in casa, eventual dupa ce o tzar se inveche, asa dupa 3-4 zile delicioasa
la 30.11.2010, 12:36
un deliciu
la 30.11.2010, 12:51
ce bunaciune 5 furci
la 30.11.2010, 12:55
exact cind se invechea cozonacul cu rahat in special( e adevarat rar se intimpla)il faceam prajitura asa ii zice mama
la 30.11.2010, 13:32
ce buna este

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or