Budinca de paste cu cas si sunca de vita
Postat de medioto59 in Paste 12 Ian 2012 | 5604 vizualizari
Aveam prin frigider ceva "resturi"....hihihi.... si nu stiam ce sa fac cu ele.....intr-un final mi-a venit mareata idee a unei budincute.
Iata ce a iesit......e buna va asigur.......!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (60)
la 12.01.2012, 20:32
la*
la 12.01.2012, 20:32
Giorgia,nu-ti face grija ca ti-am pastrat
la 12.01.2012, 20:34
si daca nu, mai are resturi si-ti face
))
la 12.01.2012, 20:37
Gaaaaaaaaaaaaaaaby,cum le stii tu pe toate
la 12.01.2012, 20:44
placeeeeeee si arata si bn
la 12.01.2012, 20:53
medi, fa-mi si mie 4 retete sa am 300. da' 300 fa-l...un chec macar
la 12.01.2012, 20:57
multumesc Edu!
la 12.01.2012, 20:58
bine Gaby,de acord dar ce am eu la afacerea asta?
.......deci iti fac 3 retete din resturi si un..........tort
.....asta se poate face din resturi?
la 12.01.2012, 20:59
se poate Medi,iti adun eu resturile de la tortul pe care l-am facut
sper ca n-au dus inca gunoiul
la 12.01.2012, 21:01
medi, da' cam ce ai vrea?
la 12.01.2012, 21:03
frumos frumos
la 12.01.2012, 21:04
sa imi faceti si mie niste retete,sa nu raman la "fundul"clasamentului
la 12.01.2012, 21:06
ok, dia.
66, se face !
)
la 12.01.2012, 21:09
nu-i musai 66,n-as vrea sa abuzez de talentul si bunavointa voastra
da' macar 69
la 12.01.2012, 21:15
beeeeeeeeeeey,iar deviati de la subiect
.....vezi GABY si DIA
COMENTEAZA