Budinca de taitei cu branza sarataPostat de Sidy in Paste
Inapoi la reteta
|

Arata bine, Sidy






foarte buna







cred ca este o bunatate
mai bine o trec la favorite si cand ii vine randul ma satur de la mine.....




dupa cum vezi am adus tacamuri......multe





|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|