Buturuga de Craciun
Postat de angyb in Prajituri 28 Dec 2012 | 9203 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 28.12.2012, 16:24
fac si eu de revelion
la 28.12.2012, 16:26
M-aş lupta cu o astfel de buturugă
E faină
la 28.12.2012, 16:28
Motan
Laurenta multumesc
la 28.12.2012, 16:29
Parinte merita
la 28.12.2012, 17:06
faina
la 28.12.2012, 17:11
Ce bunatate de prajitura ai facut!
la 28.12.2012, 17:22
harnicutza mai esti,arata tare bine
la 28.12.2012, 17:34
multumesc la toate
la 28.12.2012, 18:36
super buna
la 28.12.2012, 18:49
vreau si eu o ...craca 
la 28.12.2012, 18:50
Dia iti dau cu mare drag
la 28.12.2012, 18:51
Eduard mersic
la 28.12.2012, 19:03
Peste tot pe unde merg la patiserii, dau numai de buturuga! Cred ca ma apuc si eu sa incerc!!!
la 28.12.2012, 19:08
Doralinda,pai de aia e buturuga sa te impiedici de ea
)))))))
COMENTEAZA