Cafea traditionala din BahrainPostat de mitinita in Cafea Macar asa ajung si eu pe acolo... Inapoi la reteta |
ai gonit-o de la voi
ma duc la sursa
eu am facut curat in curte , floricelele au rasarit , brebeneii-au inflorit , gata cu haimanaua de iarnaaaa
sa nu razi de mine
dar cred ca eu asa am facut legatura )Onesta deci trebe sa fii din Onesti
apai chiar peste deal de mine
beiiiiiiiiiiiiiiii , sunt din Onesti , dar vin la Coma s-o intampin
pai atunci urc si eu la Ghimes si jucam ping pong cu ea
vezi daca stau la harjoneala cu voi ??? tu faci 5 postari pe zi , si fac si eu una la 5 luni si nici pe aceea nu mi-o aproba admini
,, n-am noroc , ce sa-i fac ??? " asa canta Anda Calugareanu ( da' tu nu cred c-o stii
) si-a murit ... sper sa nu se intample si cu mine ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|