Calamar prajit
Postat de doralinda72 in Fructe de mare 19 Noi 2012 | 6141 vizualizari
Simplu si .....gustos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 19.11.2012, 06:32
Imi place calamarul!
la 19.11.2012, 09:19
super
la 19.11.2012, 10:31
Motanel, mon,gabitza , multumesc mult
la 19.11.2012, 10:33
Bunica, nu vroiam sa vad in fata mea fructe de mare pana acum vreo 10 ani, si acum da-mi sa mananc numai din astea!
la 19.11.2012, 11:24
Dana multumesc mult
la 19.11.2012, 11:37
Imi plac tare mult fructele de mare.
Soda e bicarbonatul de sodiu?
la 19.11.2012, 12:16
Criss, scuze, da e bicarbonat de sodiu, cred ca ra trebui sa modific in reteta.
la 19.11.2012, 16:27
bunatate si eu vreu
la 19.11.2012, 19:48
Sufletista
la 19.11.2012, 19:50
Angyb, iti dau la schimb cu una dintre bunatatile tale!
la 19.11.2012, 20:21
Ce mult imi place , super buna
COMENTEAZA