Cartofi taranesti
Postat de doralinda72 in Aperitive / Garnituri 29 Ian 2013 | 4449 vizualizari
Simplu si rapid!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (36)
la 29.01.2013, 19:45
foarte buni
merg si trasi in pesmet cu usturoi
la 29.01.2013, 19:46
plaaaaaace

la 29.01.2013, 19:46
Pe gustul meu...
la 29.01.2013, 19:46
Mmmm.....ce buni cartofiori
la 29.01.2013, 19:48
Foarte bine arată. Dar acum, cartofi noi n-avem de unde
la 29.01.2013, 19:53
buni
la 29.01.2013, 19:54
sa-ti arunc un borcan de castraveciori?
la 29.01.2013, 19:56
Buni, da
la 29.01.2013, 19:57
Buniii!
la 29.01.2013, 20:05
Padre, nici la noi nu e sezon, dar ii aduc din egipt unde ii fac ca la banda rulanta!
chiar vazusem un reportaj despre cartofii in egipt!
la 29.01.2013, 20:05
Buni, hai ca il prind!!!!
COMENTEAZA