Cea mai simpla si cremoasa inghetata
Postat de alinutzika in Dulciuri 12 Sep 2012 | 4321 vizualizari
O inghetata gata intr-un minut! Delicioasa si foarte foarte sanatoasa!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 12.09.2012, 21:38
Interesant!
la 12.09.2012, 21:39
la 12.09.2012, 21:41
ma duc sa bag banane la congelator
la 12.09.2012, 21:46
la inghetata vin si eu
la 12.09.2012, 21:48
am vazut o reteta asemanatoare,dar fructele s-au inghetat cuburi,apoi s-au pus in blender cu putin iaurt,inca cateva minute la congelator si GATA!!!
la 12.09.2012, 21:51
Ce idee faina!!
la 12.09.2012, 21:55
Mi-ar fi rusina sa nu o stiu prepara , de 3 luni tot zic ca fac si eu
la 12.09.2012, 22:00
ce super...
la 12.09.2012, 22:50
f bun
la 12.09.2012, 22:56
super interesant!
la 12.09.2012, 23:00
Ce bunatate
la 12.09.2012, 23:16
super idee!
la 12.09.2012, 23:21
ce tare !
trebuie sa incerc
la 12.09.2012, 23:24
ma bucur ca va place! e foarte buna! va multumesc pt comentarii!
COMENTEAZA