Champignonsoße(sos de Champignon)Postat de cris2711 in Pt. carne Reteta acesta o am de la cumnatul meu,care este bucatar de meserie,o gatesc foarte des,se potriveste la multe tipuri de mancaruri cu carne sau numai cu paste sau orez.Diversificata arta de a combina si foarte delicios. Inapoi la reteta |
bravo Cris
excelenta reteta
minunat!
va pup si va multumesc pentru complimente
Lacrimioara o idee super si merge si fara carne,numai cu paste,orez sau alt tip de garnitura.Eu am avut la masa de Craciun si au lins cu totii farfuriile
si chef
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|