Chec cu cacao
Postat de TAB1TA in Dulciuri 18 Mar 2016 | 5511 vizualizari
Am facut acest chec foarte repede. Nu am facut mai multe poze ca aveam musafiri si s-a dus repede. Am reusit sa mai pastrez doar cateva felii pentru voi. :))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 18.03.2016, 12:07
foarte bun
la 18.03.2016, 12:38
Multumesc Catalina
la 18.03.2016, 12:38
Vladimir
la 18.03.2016, 12:45
la 18.03.2016, 13:05
O felie vreau și eu!
la 18.03.2016, 13:05
Foarte mult imi place 
la 18.03.2016, 13:15
Geanina
la 18.03.2016, 13:15
Mirela cu drag
la 18.03.2016, 13:16
Dia ma bucur ca iti place
la 18.03.2016, 14:04
Chiar ma gandeam sa-mi fac o cafea
Da n-am chec
la 18.03.2016, 14:10
Bun.bun!
la 18.03.2016, 14:43
Meri, poti servi cu chec, cu tort, avem de toate.
la 18.03.2016, 14:44
Multumesc Buni
la 18.03.2016, 14:49
bun :-.bd
COMENTEAZA