Chec cu cacao si stafidePostat de rocsi_1612 in Prajituri Checul asta de cum l-am vazut la bucataras Panacris am zis ca trebuie sa il fac deoarece este exact pe gustul nostru si se pare ca nu m-am inselat. S-a mancat repede, repejor, cred si eu la cat de bun si pufos a iesit! Inapoi la reteta |
Multumesc Bylaura
Delia
Multumesc Nilgun
Meri multumesc
Claudia
Xandrine


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|