Chec cu ciocolata
Postat de angyb in Prajituri 11 Sep 2012 | 9388 vizualizari
saptamana trecuta iubitul meu mi-a facut cadou o carte cu retete de dulciuri asa ca am incercat una dintre retete care mi-a sarit in ochi de cum am vazut-o.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (43)
la 11.09.2012, 14:11
oau, Angy, arata demential, bagam la seif
la 11.09.2012, 14:12
Foarte frumos. Şi cred că pentru mine, care am nevoie de vreo 3 kg, e chiar indicat
la 11.09.2012, 14:15
Parinte, daca e vb de greutate, dau eu de la mine mai mult
la 11.09.2012, 14:17
unde scrie ciocolata nu ma mai intereseaza ce mai are alaturi
la 11.09.2012, 14:17
adica nu rezist
la 11.09.2012, 14:19
fain arata
la 11.09.2012, 14:21
ciocolaaataaa! bun bun
la 11.09.2012, 14:25
Costel 
cred ca multi iti impartasim gandirea vis-a-vis de ciocolata
la 11.09.2012, 14:27
Laura sa sti ca si eu cum am vazut-o am zis ca trebuie neaparat sa o fac ca vorba lui costel unei ciocolata is prezenta
Multumesc
la 11.09.2012, 14:28
padre vino ca te ajut eu cu cele 3 kg.
la 11.09.2012, 14:28
Costel
la 11.09.2012, 14:29
scortisoara iti multumesc
la 11.09.2012, 14:29
sufletista
la 11.09.2012, 14:29
vladimir multumesc
COMENTEAZA