Chec cu fulgi de ciocolata si cacaoPostat de babi5 in Prajituri Fara vorbe prea multe ca le-am lasat acasa .....,atit spun ca este foarte bun si potrivit linga o ceasca de ceai ,cafea ,sau lapte .Eu am dublat cantitatea fiindca asa se cere .. Inapoi la reteta |
a
Chiar te rog dau si o cafea
multumesc
am sosit cu cescutele de cafea, daca tot ai preparat bunatatea asta!
multumesc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|