Cheesecake cu afine si ciocolata alba
Postat de miha in Prajituri 14 Ian 2014 | 10881 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 14.01.2014, 21:15
Asa cu aluat la baza imi place si mie. Am facut o data cu biscuiti si ai mei au strambat din nas
la 14.01.2014, 21:16
Cine a pus afine la congelator areeeeee!
la 14.01.2014, 21:16
Ce bunatate! !
la 14.01.2014, 21:20
vai ce pofta am..ce bine arata!
la 14.01.2014, 21:22
ce frumusete avem noi aici
la 14.01.2014, 21:22
vai,cum intru eu iar in coma din cauza zaharului
)
la 14.01.2014, 21:22
Vaaaaaaaaaai Supremo cum arata minunatia asta
e exact pe gustul meu
la 14.01.2014, 21:28
ce bine arata
la 14.01.2014, 21:34
Wow!
la 14.01.2014, 21:35
buna buna
la 14.01.2014, 21:50
MotanLaOale buna buna cel mai tare
)
la 14.01.2014, 22:11
valeu,vad ca nu te mai opresti....

la 14.01.2014, 22:25
gata, m-am oprit!
la 15.01.2014, 07:24
nyam, nyam, delicios!
COMENTEAZA