Chiftele (fara ulei)
Postat de Mokuska in Aperitive / Garnituri 6 Sep 2014 | 7405 vizualizari
Va recomand cu mare drag acest preparat, mai ales daca evitati sa mancati prajeli in ulei.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (14)
la 06.09.2014, 23:44
sa le incerci si in cuptor, sunt super
la 06.09.2014, 23:58
Foarte bune......fara grasime!
la 06.09.2014, 23:59
Multumesc fetele, ce ma bucur sa mai sunteti pe aci
la 07.09.2014, 00:09
Asteptam mancare
)
la 07.09.2014, 00:26
oricand
la 07.09.2014, 08:29
interesante
la 07.09.2014, 09:24
la 07.09.2014, 10:00
merci pentru aprecieri
la 07.09.2014, 13:31
Eu de mai bine de un an le consum doar facute la cuptor. Sunt foarte bune!
la 09.09.2014, 07:31
Bune chiftelele tale!
COMENTEAZA