Chiftele (fara ulei)

Postat de Mokuska in Aperitive / Garnituri
6 Sep 2014 | 7405 vizualizari

Va recomand cu mare drag acest preparat, mai ales daca evitati sa mancati prajeli in ulei.

Inapoi la reteta

Comentarii (14)

la 06.09.2014, 23:36
la 06.09.2014, 23:44
sa le incerci si in cuptor, sunt super
la 06.09.2014, 23:58
Foarte bune......fara grasime!
la 06.09.2014, 23:59
Multumesc fetele, ce ma bucur sa mai sunteti pe aci
la 07.09.2014, 00:09
Asteptam mancare )
la 07.09.2014, 00:14
la 07.09.2014, 00:26
oricand
la 07.09.2014, 08:10
la 07.09.2014, 08:29
interesante
la 07.09.2014, 09:24
la 07.09.2014, 10:00
merci pentru aprecieri
la 07.09.2014, 11:05
la 07.09.2014, 13:31
Eu de mai bine de un an le consum doar facute la cuptor. Sunt foarte bune!
la 09.09.2014, 07:31
Bune chiftelele tale!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or