ChiftelutePostat de mihaelab in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|
ai copt si ardei gospodina mica ?
ca vine al tau si-i vei servi niste poze de pe-aici
daca ai , e perfect ... nu mai tre' mancare
imi plac plac plac
da' sa nu ia monitorul , sau laptopul
cam asa e si lamine...eu care butonam tot timpul acum m-am plictisit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|