la 21.02.2011, 12:41 cum am multi iepuri in curte trebuia sa incerc si altceva...
la 21.02.2011, 12:42 Eu cred ca nu-i taiam... ii mangaiam si atat
la 21.02.2011, 12:50 ruxy, de asta se ocupa doar sotul meu! eu ii vad gata-curatati si nu mai seamana deloc cu un iepuras-dragalas! iar carnea e foarte gustoasa!
la 21.02.2011, 12:50 Atunci e mai bineee
la 21.02.2011, 13:02 arata tare bine
la 21.02.2011, 13:57 Nu-l papam pe Rila dar admiram ideea ta.. au iesit frumoase..
la 21.02.2011, 16:38
la 21.02.2011, 23:04 Si noi avem iepurasi dar pana acum nu am mancat niciodata.Trebuie sa incerc si eu dar inca nu stiu cand o sa am curaj.Am pus reteta la favorite sa pot face si eu.Arata foarte bine