Chiftelute la cuptor
Postat de SENO in Aperitive / Garnituri 6 Noi 2011 | 10748 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (33)
la 07.11.2011, 14:47
multumesc fetelor,multumesc motanel
si mie imi convine ca nu sunt prajite si nu trebuie sa stau langa ele,eu nici nu le-am mai intors dar se pot intoarce pt cine doreste mai rumenite
la 07.11.2011, 18:09
bune rau!!
la 07.11.2011, 19:16
ce rumene si bune
la 07.11.2011, 20:33
reteta asta e pusa deja pe lista de asteptare....doar ca am o mica problema...nu pot scoate ceapa di compozitie???
ca sincer ....urasc ceapa
la 07.11.2011, 20:34
frumos rumenite,nu sunt facute in ulei...super
la 07.11.2011, 22:55
ba se poate si fara ceapa giorgia_gio
daca o urasti
la 07.11.2011, 22:56
nu sunt facute in ulei elena_daria,doar hartie de copt am pus in tava
la 08.11.2011, 09:46
f.buneeeeeeeee....
la 08.11.2011, 11:53
domnule poftiti la masa si voi fetelor bineanteles
la 08.11.2011, 12:15
Uuuuuuuuu , ce faine-s ...
parca-s facute-n ulei
la 08.11.2011, 12:22
as servi si eu vre-o doua, treei
la 08.11.2011, 18:24
nu-s facute in ulei Onesta dar ca sa te convingi trebuie sa le incerci si tu,te sfatuiesc sa faci si o sa vezi cat de bune sant facute asa,la cuptor iese din ele toata grasimea,chiar daca carnea nu e grasa
la 08.11.2011, 18:28
ma bucur ca va plac,lia iti dau tot castronul daca vrei,la mine din pacate nu prea au avut succes,sotul meu prefera prajite
la 08.11.2011, 21:49
mmm ce bine arata
la 11.11.2011, 18:21
liviutza vino,tie iti dau si ceva dulce dupa
COMENTEAZA