Chilli con "carne" :)

Postat de Anamaria7 in Mancaruri de post
7 Apr 2011 | 6857 vizualizari

Pun pariu ca e chiar si mai tare cu ceva carne adevarata. Oricum, varianta cu soia e grozava!

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 07.04.2011, 16:33
la 07.04.2011, 16:39
Vreau si eu o portie...dar mai ales din versiunea cu carnitza
la 07.04.2011, 16:42
delicioasa
la 07.04.2011, 17:12
si eu vreauuuu da cu carne
la 07.04.2011, 17:12
Arata bine,dar cam iute pentru mine.
la 07.04.2011, 17:24
la 07.04.2011, 17:57
la 07.04.2011, 18:02
foarte bine aratacam iute, dar se poate pune mai putin
la 07.04.2011, 18:19
Arata chiar bine
la 07.04.2011, 19:08
Buna idee pentru maine
la 07.04.2011, 19:13
la 07.04.2011, 19:24
Cred ca-i buna Eu am facut varianta cu linte
la 07.04.2011, 21:50
am gresit eu cand am scris 100gr de ardei iute eu am pus un singur ardei si mi-a ajuns, m-am incalzit toata dupa 1h ))
la 07.04.2011, 23:31
BUN.
la 08.04.2011, 08:16

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or