Chilli con "carne" :)Postat de Anamaria7 in Mancaruri de post Pun pariu ca e chiar si mai tare cu ceva carne adevarata. Oricum, varianta cu soia e grozava! Inapoi la reteta |
eu am pus un singur ardei si mi-a ajuns, m-am incalzit toata dupa 1h
))
BUN.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|