Chutney de mere si mango
Postat de mimmi in Conserve 3 Iul 2012 | 4490 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (10)
la 03.07.2012, 14:26
trebuie sa fie bun
la 03.07.2012, 15:00
nu stiu ce e asta
dulce, usturoi, condimente tari
. E buna? intreb ca nu imi pot inchipui cum e
.
la 03.07.2012, 15:30
nici eu nu stiu cum e ...nu- pot sa imi dau seama..am vazut si la brindusa...si la Miti, parca si tu aveai...da' nu-mi dau seama ce e si cum e...mi-i frik sa incerc
la 03.07.2012, 18:52
mmmm merge ca dip la peste si chiar la branza brie
la 03.07.2012, 20:53
la 03.07.2012, 23:23
Interesanta reteta!
la 05.07.2012, 18:57
Fetelor e foarte bun.
E un sos dulceag cu cu o aroma puternica de scortisoara,cardamon ... astea cumva se aseamana la gust.. 
Puteti sa-l incercati si vedeti daca va place
COMENTEAZA