Chutney de mere si mango

Postat de mimmi in Conserve
3 Iul 2012 | 4490 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (10)

la 03.07.2012, 14:26
trebuie sa fie bun
la 03.07.2012, 14:38
la 03.07.2012, 15:00
nu stiu ce e asta dulce, usturoi, condimente tari . E buna? intreb ca nu imi pot inchipui cum e .
la 03.07.2012, 15:30
nici eu nu stiu cum e ...nu- pot sa imi dau seama..am vazut si la brindusa...si la Miti, parca si tu aveai...da' nu-mi dau seama ce e si cum e...mi-i frik sa incerc
la 03.07.2012, 15:46
la 03.07.2012, 18:52
mmmm merge ca dip la peste si chiar la branza brie
la 03.07.2012, 20:53
la 03.07.2012, 21:19
la 03.07.2012, 23:23
Interesanta reteta!
la 05.07.2012, 18:57
Fetelor e foarte bun.
E un sos dulceag cu cu o aroma puternica de scortisoara,cardamon ... astea cumva se aseamana la gust..
Puteti sa-l incercati si vedeti daca va place

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or