Ciorba cu legumePostat de Dya in Ciorbe pentru ca m-am saturat de carne :D Inapoi la reteta |
iti trimit prin fax?
va pup fete frumoase! multumesc!
si a ta arata exact pe gustul meu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|