Ciorba cu perisoare

Postat de mirela0911 in Ciorbe
6 Ian 2012 | 7195 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (38)

la 06.01.2012, 22:03
Vladimir Lau asa-i
la 06.01.2012, 22:06
Gaby verdeata n-am pus ca ai mei pitici au "alergie" la asa ceva macar ca in farfuria pt. poza trebuia sa pun acum na..... data viitoare o sa pun
la 06.01.2012, 22:08
Dana
Adinuta mersi
la 06.01.2012, 22:19
mirela, taci ma ca nu te-am certat , dar io nu concep ciorba fara verdeata
la 06.01.2012, 22:43
Stiu Gaby ca nu m-ai certat dar ai dreptate cu verdeata, si eu pun la mine in farfurie dar de data asta am uitat
la 07.01.2012, 06:59
Gaby , tot ,,acida" si anu' aista ? glumesc , tu stii ca-mi esti draga , moaaaaaaaah
la 07.01.2012, 08:15
Hmmmmmm...cat de buna a fost Mai ales acrita cu zeama de varza murata....
la 07.01.2012, 09:01
buna, buna de tot, si ce culoare are de la smantina....
la 07.01.2012, 09:31
la 07.01.2012, 10:00
Diana, bineinteles.Daca n-as fi "acida" n-as fi io ))

la 07.01.2012, 12:01
ce bunatate de ciorbita
la 07.01.2012, 12:54
ooo, ce bine merge la pranz...
la 07.01.2012, 19:49
Diana Gaby
la 07.01.2012, 19:49
Sidy foarte buna a fost si acra atat cat trebuie
la 07.01.2012, 19:50
Dana mersi

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or