Ciorba cu perisoare
Postat de mirela0911 in Ciorbe 6 Ian 2012 | 7195 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (38)
la 06.01.2012, 22:03
Vladimir
Lau
asa-i
la 06.01.2012, 22:06
Gaby
verdeata n-am pus ca ai mei pitici au "alergie" la asa ceva
macar ca in farfuria pt. poza trebuia sa pun
acum na..... data viitoare o sa pun
la 06.01.2012, 22:08
Dana
Adinuta
mersi
la 06.01.2012, 22:19
mirela, taci ma ca nu te-am certat
, dar io nu concep ciorba fara verdeata
la 06.01.2012, 22:43
Stiu Gaby ca nu m-ai certat
dar ai dreptate cu verdeata, si eu pun la mine in farfurie dar de data asta am uitat
la 07.01.2012, 06:59
Gaby , tot ,,acida" si anu' aista ? glumesc , tu stii ca-mi esti draga , moaaaaaaaah
la 07.01.2012, 08:15
Hmmmmmm...cat de buna a fost
Mai ales acrita cu zeama de varza murata....
la 07.01.2012, 09:01
buna, buna de tot, si ce culoare are de la smantina....
la 07.01.2012, 10:00
Diana, bineinteles.Daca n-as fi "acida" n-as fi io
))
la 07.01.2012, 12:01
ce bunatate de ciorbita
la 07.01.2012, 12:54
ooo, ce bine merge la pranz...
la 07.01.2012, 19:49
Diana
Gaby
la 07.01.2012, 19:49
Sidy
foarte buna a fost si acra atat cat trebuie
la 07.01.2012, 19:50
Dana
mersi
COMENTEAZA