Ciorba cu perisoarePostat de CookieMonster in Ciorbe Nu am mai mancat demult o ciorbita cu perisoare si tot am vazut pe aici unele mai bune ca celelalte, asa ca m-am decis sa va prezit si eu umila mea reteta ;) Inapoi la reteta |
ciorba cu perioasoare este pe locul 2. Prima ramane cea de fasole
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|