Ciorba cu perisoare

Postat de CookieMonster in Ciorbe
17 Mai 2013 | 4017 vizualizari

Nu am mai mancat demult o ciorbita cu perisoare si tot am vazut pe aici unele mai bune ca celelalte, asa ca m-am decis sa va prezit si eu umila mea reteta ;)

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 17.05.2013, 16:15
Ce bine mi-ar prinde o portie de ciorba de-asta buna ,acrita cu bors!
la 17.05.2013, 16:15
Daci sunt prima,ma pot servi linistita,daca-mi dai voie
la 17.05.2013, 16:16
Ciorba de perisoare este buna mereu!
la 17.05.2013, 16:19
Este buna oricand si bine venita!
la 17.05.2013, 16:20
Bunica prmul venit primul servit
la 17.05.2013, 16:20
Pati, multumesc
la 17.05.2013, 16:25
la 17.05.2013, 16:26
Asa,asa fata frumoasa!
la 17.05.2013, 16:28
asta ziceai ca e pentru mine, nu? )
la 17.05.2013, 16:32
foarte buna!
la 17.05.2013, 16:43
la 17.05.2013, 16:43
Cea mai buna!!!!
la 17.05.2013, 16:44
acum o saptamana am facut si eu,tare mult imi place
la 17.05.2013, 17:14
Foarte buna!
la 17.05.2013, 17:22
Bună, bună!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or