Ciorba cu perisoarePostat de CookieMonster in Ciorbe Nu am mai mancat demult o ciorbita cu perisoare si tot am vazut pe aici unele mai bune ca celelalte, asa ca m-am decis sa va prezit si eu umila mea reteta ;) Inapoi la reteta |
Ciorba de perisoare este buna mereu!

)

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|