la 20.06.2015, 20:37 Nu am mâncat niciodată ciorba de pește! Cred ca o fi buna!
la 20.06.2015, 20:50 Nu am mâncat cirbă de pește cu pește afumat!
la 20.06.2015, 20:54
la 20.06.2015, 21:20 Nu am incercat pana acum ...dar cred ca e buna
la 20.06.2015, 21:23 Multumesc Vladimir
la 20.06.2015, 21:23 Claudia, multumesc
la 20.06.2015, 21:23 Gabitsa multumesc
la 20.06.2015, 21:23 Cleme, multumesc
la 20.06.2015, 21:24 Mirela daca esti mancatoare de peste, e posibil sa iti plac si ciorba
la 20.06.2015, 21:25 Buni, acum in post am facut si noi pentru prima data. Am gasit la pescarie un fel de coasta de peste afumata, e de somon am inteles