Ciorba de bureti
Postat de mamaieelena in Porc 22 Ian 2012 | 25472 vizualizari
Nu este ceea ce credeti cititi mai departe si aflati despre ce este vorba,
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 22.01.2012, 23:48
buuuuunnn
la 23.01.2012, 00:01
nu am mai auzit de asa ciorbita
mie nu -mi palc maruntaiele de porc , dar sigur sotului i-.ar palcea supica...am si eu la congelator , de cand am taiat porcul, ca nu prea am avut ce afce cu ele,...poate ii fac si eu sotului
la 23.01.2012, 01:15
buna,buna
da de ce-i spune de bureti??
la 23.01.2012, 08:10
trebuie sa fie buna
la 23.01.2012, 08:18
plamanul are consistenta unui burete, kamy
la 23.01.2012, 09:40
nu am amncat niciodata ,dar cred ca-i bun
la 23.01.2012, 11:00
bunatate de ciorbita
la 23.01.2012, 11:16
Nu am mankt niciodata dar niciodata nui tarziu sa incerc
la 23.01.2012, 12:31
ina...da,draga mea,dar cand citesti "bureti"gandu-ti fuge la padure,luminis,ciupercute...
la 23.01.2012, 20:07
cand am citit titlul, bineinteles m-am gandit la ciuperci
dar pe urma surpriza, cred ca e buna
la 23.01.2012, 21:43
bylaura multumesc
adasev multumesc
la 23.01.2012, 21:44
kamy multumesc
Ubulika
la 23.01.2012, 21:44
sufletista multumesc
COMENTEAZA