Ciorba de burtaPostat de sufletista in Ciorbe este prima data cand o fac,inspiratia anca si ina Inapoi la reteta |
ce pofta mi-ai facut.....
si ca sa vezi...inca nu am postat-o
vreau si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|