Ciorba de burta
Postat de LadyCrs in Ciorbe 26 Sep 2012 | 6754 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 26.09.2012, 13:44
Ce bunatate ai gatit
si mai ai si mujdei
Super buna
Este preferete mea
la 26.09.2012, 14:06
buna buna
la 26.09.2012, 14:08
nu am mancat niciodata!

la 26.09.2012, 14:28
Faina desi nu am papat niciodata
la 26.09.2012, 14:37
buna
la 26.09.2012, 14:38
ce bine arata
la 26.09.2012, 14:45
foarte buna!
la 26.09.2012, 14:54
N-am facut niciodata. Foarte bine arata, copil frumos!
la 26.09.2012, 15:13
preferata meaaa
la 26.09.2012, 16:06
mie nu-mi place ciorba de burta
dar am vrut sa-ti spun ca-mi place mult prezentarea
la 26.09.2012, 16:07
mi-e dor,din iulie n-am mai mancat
la 26.09.2012, 17:12
Place
la 26.09.2012, 17:29
buna
la 26.09.2012, 17:43
delicioasa!
COMENTEAZA