Ciorba de burtaPostat de gurita_ta2005 in Ciorbe E prima data cand am facut ciorbita de burta,stiti doar ca s-a facut in 5 ore:))))dar a meritat efortul,a iesit foarte buna eu am uitat de usturoi dar nu a avut nevoie,m-am inspirat de aici http://www.e-retete.ro/retete/ciorba-de-burta Inapoi la reteta |
5 ore, asa e la inceput
o rezolvam in 3 ore
) eu astept oala sub presiune care mi-o face cadou laura
)
)
)
)ca pana ma marit eu,ies la pensie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|