Ciorba de burta

Postat de gurita_ta2005 in Ciorbe
14 Dec 2012 | 8266 vizualizari

E prima data cand am facut ciorbita de burta,stiti doar ca s-a facut in 5 ore:))))dar a meritat efortul,a iesit foarte buna eu am uitat de usturoi dar nu a avut nevoie,m-am inspirat de aici http://www.e-retete.ro/retete/ciorba-de-burta

Inapoi la reteta

Comentarii (40)

la 14.12.2012, 11:29
la 14.12.2012, 11:49
la 14.12.2012, 11:56
la 14.12.2012, 11:59
5 ore, asa e la inceput
Noi cei care suntem profesionisti o rezolvam in 3 ore
la 14.12.2012, 12:20
Il trimit pe sotul meu la tine ca e preferata lui
la 14.12.2012, 12:23
kukibella
elena
deyutzky
la 14.12.2012, 12:23
padre asa e) eu astept oala sub presiune care mi-o face cadou laura)
la 14.12.2012, 12:24
merisor il trimiti degeaba ca nu mai am)
la 14.12.2012, 12:44
Buna buna de tot ciorbica
la 14.12.2012, 12:56
chiar Gurita...am si uitat! da, imi amintesc totusi ca am zis ca ti-o dau cadou la nunta, asa ca ...merieste-te repede )
la 14.12.2012, 13:33
anna multumesc
la 14.12.2012, 13:33
laura dar nu se poate cadou de craciun?)ca pana ma marit eu,ies la pensie
la 14.12.2012, 14:41
la 14.12.2012, 15:03
buna ciorbita asta!
la 14.12.2012, 15:03
eduard
simonica

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or