Ciorba de dovlecei cu carnati si iaurtPostat de Onesta in Ciorbe Initial am vrut sa fac bors cu , si cu , si cu ... dar ieri am cumparat un iaurt acru , sa-ti trosneasca falcile , asa ca n-a mai fost necesar borsul si-a iesit ciorba de dovlecei cu carnati si iaurt Inapoi la reteta |
Cred ca rece-i si mai bun ...
ca mi-o foameeeeeeeeee
tare buna mancarik ta vreau si eu o portie
arata senzational borsul tau iar gustul sigur e pe masura
imi place.....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|