Ciorba de dovlecel a la grec

Postat de Criss in Ciorbe
15 Sep 2016 | 24284 vizualizari

  Dovlecelul sau zuckini este una din legumele pe care le folosesc frecvent vara. Ce-i drept cel mai mult imi place dovlecelul pane, sau supa crema dar si aceasta ciorba a la grec cu multe legume e foarte buna si ii place tare mult bebelinei. Sigur ca Alex nici nu vrea sa o guste, dar na, el are cu totul alte preferinte culinare, mult mai nesanatoase...

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 15.09.2016, 07:50
Ce idee faina!
la 15.09.2016, 07:54
la 15.09.2016, 08:15
Foarte buna!
la 15.09.2016, 08:24
la 15.09.2016, 08:37
Mmm ce buna!
la 15.09.2016, 08:46
la 15.09.2016, 08:49
la 15.09.2016, 10:01
Vred ca este o bunatate
la 15.09.2016, 10:56
Buna!
la 15.09.2016, 11:36
la 15.09.2016, 13:40
la 15.09.2016, 13:41
Merci dragilor. E o ciorba buna si usoara, o reteta mai mult de vara.
la 16.09.2016, 19:38
Cred ca e tare buna! Ar trebui sa incerc si eu!
la 22.09.2016, 13:43
la 23.09.2016, 11:24

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or