Ciorba de fasole boabe cu leurda

Postat de MotanLaOale in Ciorbe
5 Feb 2014 | 4820 vizualizari

Preluata de pe site, este foarte buna! Nu ma asteptam sa fie asa buna cu gustul de usturoi al leurdei.

Inapoi la reteta

Comentarii (39)

la 05.02.2014, 16:18
buna o fi ciorbica cu leurda
la 05.02.2014, 16:20
Buuuna!
la 05.02.2014, 16:20
Da, dar văd că i-ai stricat gustul cu costiţa aia afumată) Bună treabă!
la 05.02.2014, 16:21
Motaneeeeee!Ce bunatate ai facuuuut!Stiu ca s-a mancat,dar o sa mai faci....)
la 05.02.2014, 16:22
Super!
la 05.02.2014, 16:22
buna
la 05.02.2014, 16:24
Multumesc
Mai fac Buni, ca am leurda la congelator!
la 05.02.2014, 16:28
vai ce te invidiez pentru leurda aia eu nu gasesc in Franta nicaieri
la 05.02.2014, 16:29
ce ma-sa arata (cod de bale muuultee) )
la 05.02.2014, 16:30
MAMA, CE BUNA TREBUIE SA FIE
la 05.02.2014, 16:37
Multumesc
la 05.02.2014, 16:50
O minunatie!! Motanel, mi-ai adus aminte ca am leurda in congelator!!
la 05.02.2014, 17:09
buna
la 05.02.2014, 17:17
la 05.02.2014, 18:03
ooo ce bunatate

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or