Ciorba de fasole boabe cu leurda
Postat de MotanLaOale in Ciorbe 5 Feb 2014 | 4820 vizualizari
Preluata de pe site, este foarte buna! Nu ma asteptam sa fie asa buna cu gustul de usturoi al leurdei.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (39)
la 05.02.2014, 16:18
buna o fi ciorbica cu leurda
la 05.02.2014, 16:20
Buuuna!
la 05.02.2014, 16:20
Da, dar văd că i-ai stricat gustul cu costiţa aia afumată
) Bună treabă!
la 05.02.2014, 16:21
Motaneeeeee!Ce bunatate ai facuuuut!
Stiu ca s-a mancat,dar o sa mai faci....
)
la 05.02.2014, 16:22
Super!
la 05.02.2014, 16:22
buna
la 05.02.2014, 16:24
Multumesc
Mai fac Buni, ca am leurda la congelator!
la 05.02.2014, 16:28
vai ce te invidiez pentru leurda aia eu nu gasesc in Franta nicaieri
la 05.02.2014, 16:29
ce ma-sa arata (cod de bale muuultee)
)
la 05.02.2014, 16:30
MAMA, CE BUNA TREBUIE SA FIE
la 05.02.2014, 16:37
Multumesc
la 05.02.2014, 16:50
O minunatie!! Motanel, mi-ai adus aminte ca am leurda in congelator!!
la 05.02.2014, 17:09
buna
la 05.02.2014, 18:03
ooo ce bunatate
COMENTEAZA