Ciorba de fasole cu afumatura
Postat de Creatsa in Ciorbe 19 Noi 2012 | 5087 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 19.11.2012, 11:03
imi placeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
la 19.11.2012, 11:07
buna
la 19.11.2012, 11:24
cea mai buna 
la 19.11.2012, 11:40
Delicioasa.
la 19.11.2012, 13:50
buna ciorbita
la 19.11.2012, 15:40
Multumesc pentru aprecieri
Atat de buna a iesit ca mai e decat o portie
la 19.11.2012, 16:06
Bunaaa
Fac si eu diseara o iahnie de fasole cu carnati
la 19.11.2012, 17:50
Multumesc! mmm ce buna
sa pui poze
la 19.11.2012, 19:14
foarte bun
la 19.11.2012, 19:47
Buna si gustoasa
la 19.11.2012, 19:55
Multumesc
la 19.11.2012, 20:27
una din preferatele mele!!
COMENTEAZA