Ciorba de fasole cu carne tocata si chilli

Postat de aziz in Supe/Ciorbe
19 Mai 2012 | 5219 vizualizari

A plouat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......stiu nimic deosebit in alte parti dar in desert?!!e chiar curios in luna mai ploaie destul de ,,ploaie,, o zi aproape intreaga.....sincer m-am bucurat ca un copil stand pe balcon pana eram buna de pus la storcator.....ei bine cand am intrat in casa am zis ca parca ar merge o ciorbica ...si chiar a mers perfect!!

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 19.05.2012, 18:58
o portie te rog Azizule!
la 19.05.2012, 18:59
Interesanta reteta! La favorite si de probat cu ea!
la 19.05.2012, 19:01
cu mare drag Medi!!!
la 19.05.2012, 19:01
Cristina buna rau de tot
la 19.05.2012, 19:05
Buna tare ciorba ta!!!
la 19.05.2012, 19:24
foarte buna!
la 19.05.2012, 19:26
la 19.05.2012, 19:30
la 19.05.2012, 19:40
Buna ciorbita!
la 19.05.2012, 19:47
la 19.05.2012, 20:23
la 19.05.2012, 20:37
arata exceptional
si repet,pozele sunt de nota 20
la 19.05.2012, 20:40
super arata!

Cum adica "in desert"? Tu nu stai in Tg. Neamt acum?
la 19.05.2012, 20:50
la 19.05.2012, 21:42
superbe pozele

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or