Ciorba de fasole cu costitaPostat de Ubulika in Ciorbe
Inapoi la reteta
|
vrei cumva sa ma ingrasi knd vin la cina
bunaciuneeee
))))))))))))
stiu dar fac si rar ...
buna tre' sa fie
cred ca mananc ceapa cu supa nu invers
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|