Ciorba de fasole cu zeama de varza (de post)Postat de ionix in Mancaruri de post nu e favorita mea dar ii place tatalui meu... :) Inapoi la reteta |
e optional finalul
hehe
... mie-mi place ciorbita asta pt ca poti s-o papi si rece



... imi palce moarea si in combinatie cu fasolea cred ca e foarte bun
... si eu o sa imi fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|