Ciorba de fasole in paine

Postat de sandytza in Ciorbe
2 Sep 2010 | 10684 vizualizari

Am tot auzit de ciorba in paine , am vazut in poze dar in realitate niciodata pana acuma doua saptamani cand am fost in vacanta in Romania si am si mancat. Am fost foarte impresonata asa ca cu prima ocazia mi-am pus mainile la treaba si am preparat si eu .Spre surprinderea mea a iesit mai bine decat ma asteptam asa ca am zis sa impart experienta asta cu cei ce ii intereseaza si sunt interesati.

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 02.09.2010, 18:34
la 02.09.2010, 18:52
interesant si eu am tot auzit de ea dar nu stiam cum este
la 02.09.2010, 19:02
am venit cu furculitele
la 02.09.2010, 19:02
si mie mi-a facut de mult cu ochiul ,,ideea,, asta, dar nu am pus-o inca in practica.... e super....
la 02.09.2010, 19:22
la fel ca tine patesc sandytza si eu am tot vazut dar nu am incercat ,arata foarte bine deic vin la tine la o portie
la 02.09.2010, 20:00
arata foarte bine si ciorba de fasole sa tot papi (poate fac si eu maine ) bravo.
sanditza ce mai faci nu te-am mai vazut de mult ma bucur ca postezi iar!
la 02.09.2010, 20:23
Am papat si eu asa, e delicioasa
la 02.09.2010, 20:40
Si mie mi-a placut !
la 02.09.2010, 20:49
sandytza, bine ai revenit cu bunataturi
la 02.09.2010, 20:59
ce bine arata imi pare bine sa te revad printre bucatarasi
la 02.09.2010, 22:28
ce tare buna idee
la 03.09.2010, 08:31
ce bine aratasi ce buna e
la 03.09.2010, 08:55
ce bine arat
la 03.09.2010, 11:31
la 03.09.2010, 16:30
Am venit si eu la o portie ca mi s-a facut pofta

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or