Ciorba de fasole pastai

Postat de postavaru in Ciorbe
10 Dec 2010 | 26944 vizualizari

Cum astazi este vineri va propun o reteta de post.

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 10.12.2010, 23:10
la 10.12.2010, 23:11
Retetegg
la 10.12.2010, 23:43
buna!!!
la 10.12.2010, 23:51
foarte bine arata....
la 10.12.2010, 23:54
10 furcu
la 10.12.2010, 23:56
Multumesc Diva
la 10.12.2010, 23:56
Ela de la tine e un compliment, ca nu prea-ti plac ciorbele
la 10.12.2010, 23:57
Multumesc Ruxy. Esti draguta
la 11.12.2010, 00:02
ce pastai barosane se vede ca sunt de casa Foarte gustos soiul acesta , la noii se spune ,, fasole de unt ''
la 11.12.2010, 11:13
e tare bun..cand am facut ultima data am mancat vreo 3 zile din ea asa mult mi-a placut
la 11.12.2010, 11:56
ce faine pastai...lateeee mie anul asta mi-a iesit o facole mov care se face verde la fiert da nu-i lata,asa ca n-am iti dau oloaga la schimb vrei??? 5f
la 11.12.2010, 15:30
Mihaela sunt pastai de la mama din gradina. Anul acesta a fost un an prielnic pentru fasole.
la 11.12.2010, 15:31
Si mie imi place Rocsi. Este putin acrisoara, numai buna
la 11.12.2010, 15:32
Kamy am avut si oloaga. Daca vrei iti pot da samanta sa pui la anul. Este o fasole tare buna
la 11.12.2010, 17:45
eu o am pusa in borcan(fasolea) cu zarzavaturi e super buna vreau

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or