Ciorba de fasole pastaiPostat de madi_marin in Ciorbe Mie imi place foarte mult ciorbita asta si mai ales sa o pap rece cu ceapa rosie. Dar merge la fel de bine si servita fierbinte. Inapoi la reteta |
si mie imi place
si bine ai mai spus......fierbinte , rece....numai sa fie.....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|