Ciorba de fasole servita in paine

Postat de mimmi in Ciorbe
4 Aug 2011 | 6462 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 04.08.2011, 21:01
ce frumoasa prezentare
la 04.08.2011, 21:14
Foarte gustoasa
la 04.08.2011, 21:46
Arata extraordinar! Minunata prezentarea!
la 04.08.2011, 21:48
De nota 20!!!
la 04.08.2011, 22:04
foarte interesant si bun
la 04.08.2011, 22:33
la 04.08.2011, 22:48
super
la 04.08.2011, 22:58
ce bine arata
la 04.08.2011, 23:12
la 05.08.2011, 00:15
minunata...las orice pt o ciorba de fasole
la 05.08.2011, 10:38
ciorba delicioasa.prezentare minunata~~~
la 05.08.2011, 10:39
Multumesc fetelor !!
la 05.08.2011, 10:55
la 8 intors ! ... stergarul si cu ceapa , fac tot chichirezul prezentarii ... bv Mimmi ca de gustul perfect , sunt sigura
la 05.08.2011, 11:00
Eu vreau costita
la 05.08.2011, 11:05
@Ina , ai modificat smecheritoooo , uite ... Eu vreau ciolanul

Ciorba de fasole servita in paine
Intra-n politica si tu

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or