Ciorba de fasole servita in painePostat de mimmi in Ciorbe
Inapoi la reteta
|
la 8 intors ! ... stergarul si cu ceapa , fac tot chichirezul prezentarii ... bv Mimmi
ca de gustul perfect , sunt sigura
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|