Ciorba de fasole tarcata cu ciolan afumatPostat de nadina73 in Supe/Ciorbe
Inapoi la reteta
|


orcium nu mai e
e de saptaman trecuta

cica....la masa.....oricum nu mai e....
Nadina....ce ne faci ?
cred ca a fost tare buna....
de ce ne-o mai arati daca nu mai ai?
ci linguri , oricum nu am ce face cu ele
......................
capu'la lista 
yamii,yamii, ce mancarica buna!


ce ma bucur ca iti place
asa incet incerc sa imi cunos nora mai bine




doar va fac pofta

daca veniti mai fac un cazan mare sa fie pt toti















|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|