Ciorba de fasole uscataPostat de Corina33 in Ciorbe O ciorbita tare buna, eu nu sunt fan fasole uscata, dar asta mi-a placut! Ispirata am fost de reteta Gabrielei, careia ii multumesc! Inapoi la reteta |
Kuki
Geanina
ce boabe mari are

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|